• Ви знаходитесь тут:

• Файловий архів

Книжкова виставка до 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка

Протягом 2014 року в рамках відзначення 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка триває книжкова виставка, мета якої ознайомити учнів та працівників школи з творами Т. Шевченка, зрозуміти його виняткове місце в житті українського народу.
У святково прибраній бібліотеці – портрет Т.Шевченка, обрамлений вишитим рушником, вишиті серветки. На стенді виставлені твори Т.Шевченка: «Кобзарі», книги про життя і творчість великого митця, переклади його творів.
Виставка показала,що поетичні твори Т.Шевченка перекладаються і друкуються більше ніж двадцяти мовами світу. На нашій виставці експонуються «Кобзарі» у перекладах російською, грузинською, англійською та іншими мовами.
У бібліотеці відбувся конкурс читців творів Кобзаря. У ньому брали участь учні 7-8 класів:
  • Ольховик Анна – 8-б
  • Онопрієнко Катерина – 8-б
  • Солдатенко Олександр – 8-б
  • Шахід Дар’я – 8-б
  • Тритеніченко Вікторія – 8-а
  • Хитряк Катерина – 8-а
  • Айрапетян Ангеліна – 8-а
  • Дегтярьова Ірина – 7-а
  • Мироненко Марина – 7-а
  • Власенко Дарина – 7-б
  • Онищенко Анна – 7-б

В рамках військово-патріотичного виховання та відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів з концтаборів учні 5-8 класів відвідали пам’ятний знак, що встановлено на місці Дарницького табору військовополонених.

Школярі підготували лінійку – реквієм, присвячену жертвам нацистів, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів.