Прекрасна традиція

2017-03-25

/Files/images/toloka/6.jpg

Прекрасна традиція — збиратися на толоку і гуртом наводити лад у школі — і вона успішно відроджується. 25.03.2017 з метою поліпшення санітарного стану території нашої СЗШ І-ІІІ ступенів № 42 м. Києва після зимового періоду та відновлення в рамках двомісячника з благоустрою – батьківська громадськість, вчителі та небайдужі учні школи провели заходи із забезпечення благоустрою території нашої школи. Завдяки спільним зусиллям було прибрано територію спортивного майданчику, впорядковано пришкільну територію: квіткові клумби, внутрішній дворик, прибрана територія біля центрального входу та навколо будівлі школи. Було здійснено побілка шкільного паркану і бордюрів. І головне пам’ятати, що чисто не тільки там де прибирають, а там – де не смітять.

/Files/images/toloka/1.jpg/Files/images/toloka/10.jpg
/Files/images/toloka/2.jpg/Files/images/toloka/3.jpg