Тепер у нашого закладу є свій сайт!

2014-03-11

/Files/photogallery/13935370431337.jpg

/Files/images/apic[1].jpgШановні відвідувачі сайту!

Тепер, за допомогою нашого сайту, ви можете дізнатися інформацію про наш заклад, переглянути фотографії та відео, поспілкуватися один з одним.

На нашому сайті ми будемо розміщати інформацію про наших вчителів та учнів, інформацію про семінари, конкурси, які проходитимуть у нас і багато іншої корисної інформації.

У колекції фотоальбомів ви можете знайти фотографіями з наших заходів, свят, конкурсів. А за допомогою блоку новин ми будемо висвітлювати найважливіші та найцікавіші новини!

Наш сайт був створений на базі безкоштовної інтернет платформи EDUkIT (http://edu.kh.ua), яка поширена по всій Україні і дозволяє безкоштовно створювати сайти для всіх установ освіти.

• Марія М.

2015-04-18 13:59:17

Дайте, будь ласка інформацію про кожного з учителів. Вчитель російської мови обзиває дітей під час уроку "отморожженными", "идиотами"....., вчитель фізкультури застосовує грубу силу по відношенню до дівчат, її, пробачте, клімактеричні настрої не повинні відображатись на наших дітях. Дуже хотілося б знати про цих вчителів з піднебесної, що наших таких недостойних дітей так НЕНАВИДЯТЬ. Мама. Ім'я не пишу навмисне, щоб запобігти знущанням над дитиною....